Hellow guys, Welcome to my website, and you are watching 엽떡 1통 가격으로 직접 재료를 사서 만들면, 양이 얼마나 나올까??. and this vIdeo is uploaded by 이상한 과자가게 weird sweets shop at 2024-03-21T02:09:17-07:00. We are pramote this video only for entertainment and educational perpose only. So, I hop you like our website.