Hellow guys, Welcome to my website, and you are watching The Cost: $1 for One Cup, $4 for Two Cups?🤔 | Reacts. and this vIdeo is uploaded by ìœ ë°±í•© kkubi99 at 2025-03-06T00:00:02-08:00. We are pramote this video only for entertainment and educational perpose only. So, I hop you like our website.